Замовити дзвінок

Навісний вентильований фасад

Навісний вентильований фасадНавісний вентильований фасад являє собою складну інженерну систему, надійно захищає стіни будівлі від руйнування, по суті являє собою фальш-стіну на каркасній підсистемі, яка включає в себе підконструкцію, утеплення, супердифузійна мембрана і зовнішнє облицювання (плитами або листовими матеріалами). Це складна інженерна система, кожна конструктивна складова якої виконує важливу роль в загальній функціональності НВФ. Підсистема рівномірно розподіляє навантаження фасадної системи, утеплювач забезпечує теплозахист будинку і виконує звукоізоляційні функції. Вологостійка вітрозахисна мембрана захищає теплоізоляцію від попадання вологи, а вентиляційний проріз перешкоджає скупченню конденсату з тильного боку облицювальний матеріал. Тому при проектуванні фасаду важливо враховувати всі особливості та нюанси будівлі.

Основні матеріали, що застосовуються при зведенні вентильованих фасадів – нержавійка та алюміній. Вони володіють відмінною стійкістю до негативного впливу навколишнього середовища, а облицювальні матеріали дозволяють кардинально змінити зовнішній вигляд будинку, надавши йому неповторний вигляд.

Ще одним з переваг вентильованих фасадів є можливість приховати дефекти зовнішніх стін будівлі. При зведенні вентильованих фасадів не пред’являються спеціальні вимоги до поверхні стін, вони не вимагають попередньої підготовки з вирівнювання.

Навісні вентильовані фасади легко реставруються і ремонтуються. При необхідності старі або пошкоджені панелі можуть бути легко замінені на нові.

Використання навісних конструкцій дозволяє, з одного боку, “одягнути” фасад в сучасні оздоблювальні матеріали, а з іншого – поліпшити теплоізоляційні показники конструкції, що обгороджує і захистити її від шкідливих атмосферних впливів.

Види застосовуваних матеріалів при зовнішньому облицюванні будівлі:

  • штучний і натуральний камінь;
  • керамограніт, граніт;
  • облицювальну цеглу і плитка;
  • Алюмінієві композитні та моно панелі;
  • дерев’яні панелі – блок-хаус, фальш-брус;
  • всі види сайдингу;
  • фибро цементні панелі;
  • HPL-панелi;
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee