Замовити дзвінок

  • Please prove you are human by selecting the Plane.

Алюмінієві вікна та двері

Алюмінієві вікна та двері

Віконно дверні конструкцій з алюмінію на сьогоднішній день можна зробити як холодними (для скління всередині будівлі), так і теплими (для зовнішнього скління). Для виконання цих умов існують спеціальні системи профілів – холодні і теплі. Основною відмінністю теплих алюмінієвих систем від холодних є наявність так званого «термомоста», що забезпечує захист від містка холоду за рахунок термо-розриву між зовнішньою і внутрішньою камерою алюмінієвого профілю, що є непереборною перешкодою для проникнення холоду в приміщення. Крім цього теплі профілю сконструйовані за принципом багатокамерності, що забезпечує додатковий захист від проникнення холоду.

Сучасне алюмінієве вікно – це високотехнологічний виріб, що володіє величезною кількістю переваг:

  • можливість скління від підлоги до стелі (панорамне скління),
  • ажурність віконних конструкцій за рахунок більш тонкого, але при цьому не менш міцного профілю і крупно габаритних склопакетів,
  • можливість фарбування алюмінієвих вікон практично в будь-який колір не виключаючи декорування під структуру дерева,
  • підвищені характеристики тепло – і звукоізоляції

Алюмінієві двері також встановлюють в приміщеннях де передбачається максимальна прохідність і значна кількість циклів «відкрив-закрив». Завдяки своїм винятковим характеристикам міцності, вони витримують необхідні навантаження. У жаркому кліматі алюмінієві системи поводяться значно стабільніше пластикових, якісна алюмінієві двері – один раз встановлена правильно – вимагає менше частого регулювання, ніж пластикова. Достойно пручаються самим екстремальним вітровим навантаженням.

Конструкції з алюмінію надзвичайно надійні в експлуатації і довговічні. Термін служби профілю для віконно – дверних виробів становить у середньому від 50 років! Залежно від завдань, використовуються різні профільні системи від економ до преміум класу. Ціна на алюмінієві вікна трохи вище ніж у звичних металопластикових, але цілком прийнятна, якщо Ви готові встановити дійсно якісні вироби.

  • Please prove you are human by selecting the Key.
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee