Замовити дзвінок

  • Please prove you are human by selecting the Plane.

Суцільноскляні конструкції

Суцільноскляні конструкціїСуцільноскляні конструкції одне з найбільш сучасних рішень для оформлення громадських і житлових приміщень. Серед їх відмінних рис:
велика площа скління, стильний зовнішній вигляд і практичність. Конструктивні особливості відсутності стійок між склом забезпечує максимальну світлопропускну здатність. Рішення з скляних конструкцій прекрасно виглядають в офісах, в торгових комплексах, розважальних та оздоровчих центрах, а також в приватних інтер’єрах. Візуально збільшують простір, дозволяючи максимально використовувати природне освітлення.

Суцільноскляні конструкцій відкривають широкі можливості реалізацій дизайнерських та архітектурних рішень:
Втілення ідей із застосуванням матових і кольорового скла, декоративних плівок,
нанесення логотипів і зображень способом піскоструминної обробки, гравірування, матування. Формування криволінійних і радісних форм виробів зі скла. Використання безрамних скляних дверей: маятникових і відкатних.

Скляні перегородки є безпечними та розраховані на багаторічну експлуатацію. У разі руйнування скло розсипається на дрібні частинки, що не мають гострих граней. Використання додаткових захисних плівок дозволяє запобігти розсипання уламків.

Вироби виготовляються з безпечного загартованого скла необхідної товщини, стійкого до ударів, прогину і перепадів температур. Скло встановлюється в затискний профіль або кріпиться за допомогою точкових конекторів до нерухомих опор. Скляні секції з’єднуються стик в стик з технологічним прорізом до 2 мм. Технологія виготовлення здійснюється в суворій відповідності з технічними регламентами.

  • Please prove you are human by selecting the Truck.
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee