Замовити дзвінок

  • Please prove you are human by selecting the Car.

Розсувні алюмінієві конструкцій

Розсувні алюмінієві конструкційАлюмінієві розсувні двері активно використовуються при створенні різноманітних конструкцій, також у випадках, коли важливий кожен квадратний метр простору. Залежно від типу конструкції, алюмінієві розсувні системи можуть використовуватися як всередині приміщень, так і зовні будинків. Стильні, респектабельні, міцні, довговічні, габаритні і при цьому легкі розсувні конструкції дозволяють максимально ефективно використовувати простір, при цьому забезпечують відмінні оглядові характеристики.

Як правило, даний тип конструкцій застосовується там, де є вихід з дому на балкон, вулицю, терасу, до басейну, в сад, на прибудинкову територію… Коли нам потрібно, щоб простір нашого затишного будинку з’єднався із зовнішнім світом, але при цьому в холодну пору року в приміщенні залишалося тепло, комфортно і безпечно. Там, де ми бажаємо продовжувати насолоджуватися видом з вікна, залишаючись без протягів, промерзання, запотівання скла та інших проблем – розсувні алюмінієві двері воістину незамінні! Для організації таких просторів ми застосовуємо надійні і добре зарекомендували себе системи з алюмінієвого профілю Європейських виробників.

Також дуже популярні розсувні алюмінієві двері в готелях, офісних будівлях. Легко і безшумно можна відкривати навіть дуже важкі стулки що дозволяє виготовляти двері великих розмірів. При цьому вага підйомно-зсувний конструкції може досягати до 400 кг, але для відкриття таких дверей досить небагато зусилля.

  • Please prove you are human by selecting the Cup.
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee