Замовити дзвінок

 • Please prove you are human by selecting the Heart.

Проектування

ПроектуванняНаша компанія надає комплекс послуг з проектування світлопрозорих огороджувальних конструкцій (СПОК) і навісних вентильованих фасадів (НВФ). Висока якість проектних робіт виключає можливі помилки і дозволяє розробити грамотний проект для подальших робіт.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРОЕКТУВАННЯ СВІТЛОПРОЗОРИХ ФАСАДІВ?

Створення проекту світлопрозорого фасаду – ключовий етап роботи. У проекті містяться розрахунки міцності і теплових показників майбутнього фасаду. Грамотно проведені розрахунки дозволять прослужити фасаду довгі роки, а також заощадять витрати на забезпечень будівлі теплом в зимовий період і комфортною температурою влітку.

Кожен вузол детально опрацьовується і узгоджується з Замовником. При проектуванні ми застосовуємо як стандартні рішення, так і інноваційні розробки нашого Конструкторського Бюро. Після узгодження всіх деталей проекту документацію віддають у виробництво.

Основою проектування є передпроектні роботи та інженерні вишукування, а також інформація, отримана від Замовника. Завдяки такому комплексному підходу фасади розроблені нашими фахівцями витримують тривалі погодні навантаження і відрізняються підвищеною надійністю.

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ

Проектування вентильованих фасадів – комплекс робіт, що складається з:

 • Аналіз архітектурного проекту будівлі, і побажань Замовника;
 • Підбір матеріалу облицювання будівлі, які максимально відповідають архітектурним проектом будівлі;
 • Підбір найбільш оптимальної підсистеми фасаду, відповідної конструктивними особливостями будівлі;
 • Теплотехнічний розрахунок зовнішніх стін будівлі відповідно до технічного завдання проекту, або відповідно до кліматичної зони, в якій розташований об’єкт;
 • Розрахунки на міцність підсистеми НВФ і кріпильних елементів відповідно до технічного завдання проекту, або відповідно до вітрової зони, в якій розташований об’єкт;
 • Розробка візуальної частини проекту, для презентації її Замовнику і в подальшому погодженням до початку виконання монтажних робіт;
 • Робота в команді з проектувальником і з суміжними організаціями з проектування загальних вузлів;
 • Розробка схем і креслень для ведення монтажних робіт;
 • Технічний супровід та контроль якості виконуваних робіт.

Для повного розуміння, як буде виглядати будинок після монтажу вентильованого фасаду, існує можливість скористатися послугою «Візуалізація навісних вентильованих фасадів». Завдяки «Візуалізації НВФ» також можна поекспериментувати з вибором облицювання і її кольору, а також із загальним видом будинку.

Правильно підготовлений проект вентильованого фасаду призведе до швидкого виконання робіт, а також до приємного і очікуваного результату після завершення монтажних робіт. Проектні роботи виконуються тільки відповідно до чинної нормативної документації. Терміни виконання проектування НВФ будуть мінімальні при своєчасному і повному технічному завданні від Замовника.

Даний комплекс робіт під силу виконати тільки кваліфікованим фахівцям, якими володіє наша компанія.

ПОПЕРЕДНЯ ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Для повного розуміння, як буде виглядати будинок після монтажу вентильованого фасаду і облицювання, існує можливість скористатися послугою «Візуалізація навісних вентильованих фасадів (НВФ)». Завдяки «Візуалізації НВФ» також можна поекспериментувати з вибором облицювання, кольором і з загальним видом будинку.

Проектування можливо тільки відповідно до технічних норм і правил. Обов’язково враховуються всі побажання замовника. У разі неможливості виконання будь-якого з побажань замовника в зв’язку з порушеннями безпеки і норм, питання регулюється з замовником до з’ясування його рішення.

Насамперед фахівці готують технічне завдання, яке складається з:

 • ознайомлення з генеральним планом будівлі, розробляють архітектурний проект фасаду;
 • розрахунку пожежної фасаду, його стійкості до погодних умов і безпеки при вітрових навантаженнях;
 • підбору вигляду фасаду і матеріалу його облицювання, згідно з вимогами замовника, що дозволяють вибрати додаткове декоративне виконання;
 • формування забезпечення таких технічних показників вентильованого фасаду, як тепло- і шумоізоляція;
 • формування підсумкових рішень з боку Замовника;
 • розробка проекту.

Правильно підготовлений проект вентильованого фасаду призведе до швидкого виконання робіт, а також до приємного і очікуваного результату після завершення монтажних робіт.

Терміни виконання проектування навісного фасаду можуть бути мінімальні при своєчасному і повному технічному завданні від замовника. Кожне проектування проводиться в спеціальних програмах по 3D-моделювання.

ЧОМУ ПРОЕКТУВАННЯ ФАСАДУ ТАК ВАЖЛИВО?

Грамотно складений проект – основа роботи, він дозволяє провести якісну конструкцію. Навіть невелика помилка в розрахунках може привести до великих проблем при експлуатації будівлі. Правильно проведені розрахунки безпосередньо впливають на довговічність, термін служби і вартість обслуговування будівлі.

 • Please prove you are human by selecting the Truck.
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee