Замовити дзвінок

  • Please prove you are human by selecting the Key.

Геодезична зйомка

Геодезична зйомкаДля того щоб розрахувати необхідні будівельні матеріали, їх кількість, тобто виготовити проектно-кошторисну документацію, проводиться геодезична зйомка.

Її завдання в тому, щоб представити всю будівлю, побачити відхилення, деформації, якщо такі є, все особливості фасаду і стін, інженерні комунікації. Також вона потрібна і для визначення точних розмірів будівлі.

Геодезія фасаду виконується тахеометрами. Потім всі дані переносять в комп’ютер. Розробляється модель фасаду, потім по ній вже роблять розрахунки. На моделі враховані всі фактичні технологічні отвори, тобто вікна, двері, елементи декору і кривизна стін. Важливим фактором є віконні прорізи, їх кількість і форма, наскільки віддалене будівля від інших.

Геодезична фасадна зйомка – обов’язкова процедура перед монтажем вентильованого або світлопрозорого фасаду. Вона забезпечує точний вимір планового положення, визначення зовнішніх розмірів будівлі і його висотних координат. Проводиться для правильного проектування фасаду.

Сама зйомка підрозділяється на такі частини:

  • спочатку розробляють технічне завдання;
  • потім роблять аналіз матеріалів по об’єкту, які вже є;
  • на місці роботи готують геодезичну основу;
  • далі роблять саму фасадну зйомку будівлі і переносять результати на креслення фасадів.

Після цього створюють звіт для замовника. З кресленням фасаду, фактичним обсягом будівлі. Там же вказується весь обсяг необхідних робіт. При цьому використовується індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  • Please prove you are human by selecting the Tree.
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee