Замовити дзвінок

  • Please prove you are human by selecting the Cup.

Світлопрозорий алюмінієвий фасад

Світлопрозорий алюмінієвий фасад

У сучасній архітектурі та оформленні інтер’єрів широко використовуються світло-прозорі конструкції різного типу: фасадне скління будівель, вітражі, прозорі дахові конструкцій і так далі. Алюмінієві вітражі забезпечують оригінальне оформлення сучасних будівель, приносячи особливої естетики в стиль всього міста. Внутрішні приміщення будівель отримують необхідну освітленість в залежності від типу застосовуваних склопакетів при заповненні фасадів.

Застосування алюмінію для будівництва фасадів пояснюється тим, що це легкий, міцний і не піддається корозії матеріал. Там де мова йде про великі розміри, гідності алюмінієвих фасадів незаперечні.

Світло-прозорі фасади з алюмінію володіють енергозберігаючими і сонце-відбиваючими властивостями з високим рівнем захисту від дощу, вітру і шуму. Висока міцність і довговічність – властивості завдяки яким алюмінієві конструкції перевершують пластик і дерево. За пожежною безпекою алюміній також більш переважніший. Кольорова гамма визначається за європейською шкалою RAL, представленої повним асортиментом матових і глянсових квітів, також можлива імітація дерев’яного покриття. Сучасні алюмінієві фасади – це результат злагодженої командної роботи фахівців в різних областях: художників-дизайнерів і будівельників, архітекторів і проектувальників. Професійне виробництво алюмінієвих фасадів вимагає від усіх учасників процесу високої кваліфікації, навичок і знань, необхідних для створення складної інженерно-технічної конструкції.

Процес виготовлення алюмінієвих фасадів відбувається поетапно. На стадії розробки прораховуються вітрові навантаження фасадної конструкції, її здатність «тримати» статичне навантаження та інші технологічні параметри. Після узгодження з Замовником всіх вузлів і етапів робіт, запускається процес виготовлення алюмініевиех фасадів в необхідні розміри, дотримуючись весь технологічний процес. І тільки після цього проводяться роботи по монтажу безпосередньо на об’єкті, в відповідності з узгодженим проектом.

Наша компанія підтримує постійні і прямі зв’язки з фахівцями, що займаються розробками систем алюмінієвих профілів. Ми здійснюємо тривалий і успішний досвід виробництва алюмінієвих фасадів і завжди в курсі останніх тенденцій.

У своїй роботі для виготовлення алюмінієвих конструкцій ми використовуємо профіль наступних профільних систем: Reynaers, ALUPROF, Alutech, AMTT, KMD і т.д.

  • Please prove you are human by selecting the Star.
Дмитро Невзоров
Старший менеджер по роботі з клієнтами
employee